Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jesteś na: Strona główna /  Aktualności /  Archiwum 2014

Archiwum aktualności 2014

F i n i s z  I V  e d y c j i  S t a ż u  z  P A S J Ą

Jedenastu zmotywowanych młodych ludzi działało z nami w ramach czwartej już edycji Stażu z Pasją realizowanego w ścisłej współpracy z SWPS Katowice. Tym razem zajmowaliśmy się tematyką związaną z udzielaniem i przyjmowaniem informacji zwrotnych. To był czas owocnych i przyjemnych spotkań. W efekcie powstał warsztat "Sztuka Feedbacku, czyli mów co myślisz, myśl co mówisz". Po raz pierwszy szkolenie ujrzy światło dzienne w ramach projektu "Studenci Studentom". Nie możemy się doczekać. 

 


 

P a s j a  z  K o r b ą 

Ruszyła rekrutacja do VI edycji Projektu Korba. Jesteśmy z Korbą od samego początku i mocno angażujemy się w tę właśnie inicjatywę dla młodych ludzi. Tym razem do pozytywnego zakręcenia się z Korbą zapraszamy wszystkich z I i II klas szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY! 

Proponujemy:

  • atrakcyjne wyjazdy
  • aktywne, niesztampowe warsztaty ze świetnymi trener(k)ami
  • spotkania ze znanymi ludźmi - m.in. Jerzy Dudek - piłkarz, Jarosław Kuźniar - dziennikarz, Piotr "Gutek" Gutkowski - wokalista, wykonawca reggae i hip-hopu, Jacek Dehnel - pisarz, Natalia de Barbaro - strateg kampanii wyborczych
  • konsultacje i współpracę z najlepszymi ekspert(k)ami w Polsce 
  • praktykę projektową - możliwość realizacji i dofinansowania własnego autorskiego projektu
  • udział w kilkusetosobowej sieci najciekawszych młodych ludzi z południowej Polski
  • niezapomniane spotkania i relacje z wyjątkowymi i energetycznymi młodymi ludźmi
  • certyfikat Krajowej Izby Gospodarczej
  • i wiele innych!

Będzie się działo! Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada 2014.  


 

L a t a j ą c y  K r ą g  n a  Ś l ą s k u  z  P r o j e k t e m   P a s j a

 

Już 23 września 2014 o godzinie 18.00 w katowickim Oku Miasta odbędzie się spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych Kobiet. To kolejne, już ósme, spotkanie z cyklu Latających Kręgów na Śląsku. Tym razem Bohaterką spotkania będzie nasza Aneta Esnekier. Szczegóły spotkania można znaleźć tutaj, a zapisać się tutaj. Zapraszamy z PASJĄ i z przyjemnością! 

 


 

O s w o i ć   C S R 

Wtorek 26 sierpnia to dzień konferencji "Odkryj Społeczną Odpowiedzalność Biznesu" dla Pracowników Grupy KOPEX S.A. Było bardzo inspirująco i w zacnym gronie. Mogliśmy wysłuchać wystąpienia prof. Andrzeja Blikle i uścisnąć jego dłoń, przypomnieć się po latach Jackowi Jakubowskiemu - trenerskiemu guru, posłuchać Jolanty Czernickiej-Siweckiej (szefowej Fundacji Iskierka) i zobaczyć jej autentyczną radość z pomagania innym, czy wreszcie poprowadzić warsztat "Oswoić CSR". Nasz warsztat nastawiony był na poznanie (wypracowanie) indywidualnych możliwości zaangażowania się w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu w Grupie KOPEX S.A.. Prowadzony był w oparciu o autorską koncepcję Koła Osobistego CSR. Spotkanie miało charakter dynamicznej interakcji z Uczestnikami. To był naprawdę dobry dzień.

 


 

K o l e j n a  N O R M A  B H P  z  n a s z y m  a r t y k u ł e m

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim numerze NORMY BHP (4/2014) pojawił się nasz artykuł na temat kreowania autorytetu kadr BHP. Zapraszamy na 33 stronę wydania papierowego lub do przeczytania naszych refleksji on-line. Lektura obowiązkowa dla osób chcących świadomie wpływać na swoje relacje z innymi i autentycznie dbać o ich potrzeby w ramach budowania własnego autorytetu. Miłej lektury i dobrych wniosków! 


 

D r z w i   O t w a r t e  S W P S  z  P A S J Ą 

 

Jeśli chcesz poznać katowicką Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej "od środka", koniecznie weź udział w lipcowych Drzwiach Otwartych. W ramach tego wydarzenia, jako zaprzyjaźniony i stały Partner Szkoły, poprowadzimy warsztaty "Alfabet Rozwoju".  Być może Ty też, tak jak SWPS, zaprzyjaźnisz się z PASJĄ! Zapewniamy wskazówki rozwojowe i narzędzia oraz bodziec motywacyjny. Obiecujemy pełne zaangażowanie i twórczą atmosferę. Wszystkie informacje organizacyjne znajdziesz na stronie SWPS. Do zobaczenia już 19 lipca!

 

 


 

S t a ż e  z  P A S J Ą !

Z przyjemnością informujemy, że już trzeci rok z rzędu bierzemy pod opiekę Stażystów ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Tym razem wspólnie pracować będziemy na przełomie czerwca i lipca. Cieszymy się, że dotychczasowi Stażyści uznają pobyt u nas za rozwojowy. Liczymy, że i w tym roku nie zawiedziemy! Informacje o projekcie można znaleźćtutaj. Do zobaczenia na Stażu z PASJĄ! 

 


 

D r z w i   O t w a r t e  w  S W P S

 

Już po raz trzeci w ramach współpracy z SWPS Katowice "otwieramy drzwi" Uczelni. Zapraszamy na nasz warsztat "Marka Osobista", 24 kwietnia, godz. 12.00. Rozważymy, na czym polega tzw. personal branding. Wspólnie przeżyjemy pułapki percepcyjne. W końcu, zainspirujemy się do świadomego „przemyślenia siebie” i umiejętnego wykorzystania samowiedzy. Szczegóły Drzwi Otwartych TUTAJ. Do miłego zobaczenia!

 


 

A l f a b e t  W ł a s n e g o  R o z w o j u

Zapraszamy na warsztaty rozwojowe realizowane w ramach marcowej Strefy Psyche SWPS Katowice. Podczas spotkania skoncentrujemy się na ważnych aspektach samodoskonalenia: diagnozowaniu własnych możliwości, umiejętności tworzenia efektywnych planów własnego rozwoju oraz zdolności wykorzystania instrumentów automotywacji. Będą wskazówki i narzędzia oraz bodziec motywacyjny. Do zobaczenia 27 marca 2014, godz. 17.00 - 18.30, ul. Techników 9, siedziba SWPS Katowice. Zapisy na warsztat: tutaj.

 


 

B o   w  T o b i e  j e s t  p o t e n c j a ł !

Z ogromną satysfakcją informujemy, że współpraca z Anią Bogdał, mistrzem i instruktorem fryzjerstwa, właścicielką Studia NUSU, zaowocowała unikatowym na rynku usług edukacyjnych dla fryzjerów warsztatem. Nasz "Warsztat Dobrego Fryzjera" łączy techniczne umiejętności fryzjerskie z tzw. miękkimi aspektami zawodu. Chcemy inspirować uczestników do odważnego korzystania z własnych umiejętności fryzjerskich, do aktywnego budowania relacji z Szefem Salonu i budowania relacji z Klientem opartej na zaufaniu. Serdecznie zapraszamy na warsztaty z PASJĄ. Bo w Tobie jest potencjał!


 

P r o j e k t  P a s j a - l u b i ę  t o !

Odwiedziłeś nas już na Facebooku? Staramy się tak prowadzić funpage by był lekki, kolorowy i by przyjemnie inspirował. Znajdziesz tam między innymi autorskie AudioMyśli, Refleksje z PASJĄ, czy wskazówki tematyczne. Jest z nami już prawie 240 osób. Będzie nam miło i Ciebie ugościć! Zapraszamy do grona PASJOnatów. Lubię to! 

 


 

P A S J O N U J Ą C E G O  N o w e g o  R o k u !

Kiedy w styczniu 2009 roku powstawał Projekt Pasja, miał być jedynie krótko trwającym eksperymentem. Dziś z przyjemnością wkraczamy już  w szósty PASJONUJĄCY rok! Dziękujemy za Waszą obecność, wsparcie i dobre słowa. Jesteśmy dla Was!